O nás

foto_uvod_1

Už od roku 2005 dodávame kvalitný kremičitý piesok prírodný a farbený. Sortiment sme postupne rozšírili o farebné vápence, filtračný piesok a aktívne uhlie, piesok pre športové povrchy, kamennú drť, akrylátové chipsy, polyesterové glitre a kamenivo pre kamenné koberce.  Sortiment dodávame spokojným zákazníkom v Českej Republike, na Slovensku,  v Maďarsku, Rakúsku, Slovinsku a v Chorvátsku.

Kremičitý piesok pre športové povrchy je najčastejšie používaný  ako zásyp tenisových kurtov, futbalových trávnikov, beach volejbalových ihrísk, doskočísk atd.

Farebné vápence sú zákazníkmi cenené hlavne pre prirodzený vzhľad, ponúkame široký sortiment farieb a rôznych zrnitostí.

• V našom sortimente sa nachádza prírodný kremičitý piesok vysokej chemickej čistoty a mechanickej odolnosti s obsahom SiO2 viac než 99.57%.

Farbené kremičité piesky sú vyrábané najmodernejšími technológiami farbenia polyuretánovými a epoxidovými živicami. Vyznačujú sa vysokou chemickou a mechanickou odolnosťou, farebnou stálosťou voči UV žiareniu a dobrými estetickými vlastnosťami.

Filtrační piesok je používaný pre filtráciu v bazénoch, pre filtráciu pitnej a priemyslovej vody v CHÚV (chemická úprava vôd) v priemyselných podnikoch. Vlastníme certifikát pre použitie piesku pre filtráciu pitnej vody vydaný Štátnym zdravotným ústavom v Prahe.

Aktívne uhlie, filtračný antracit adsorbuje široké spektrum látok z vody aj vzduchu, v priemysle sa hlavne používajú pri výrobe pitnej vody.

Akrylátové chipsy ( vločky) a polyesterové glitre sa používajú v stavebníctve na dekoratívne účely. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou  voči UV žiareniu a svetlu.

Sídlo firmy

Sand system Slovensko s.r.o.
Janka Kráľa 1093/34
015 01 Rajec

Tel.: +421 907 840 453
E-mail: info@sandsystem.sk

IČ 48144908
DIČ 2120061163
IČ DPH SK2120061163

Kancelária:

Sand system Slovensko s.r.o.
Janka Kráľa 1093/34
015 01 Rajec

Tel.: +421 907 840 453
E-mail: info@sandsystem.sk

Novinky e-mailem:

Zadaním Vášho e-mailu Vás budeme pravidelne informovať o novinkách.
Fields marked with an * are required

Časté otázky:

  • • Aká je spotreba vápencov pri použití na kamenný koberec? komentoval Otázky a odpovede
  • Je prírodný piesok vhodný do filtrácie bazénu pri rodinnom dome? komentoval Otázky a odpovede